KNIHOVNA DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA

Místní knihovna v Černilově je od 13. 3. 2020 do odvolání uzavřena z důvodu nouzového stavu, vyhlášeného vládou ČR 12. 3. 2020. Výpůjčky automaticky prodloužíme. Pokud byste akutně potřebovali nějakou knihu (například z důvodu studia), ozvěte se nám e-mailem: knihovna@cernilov.cz, telefonicky: 777 639 944 nebo přes messenger Knihovna Černilov a domluvíme se na převzetí.

Nebudou se ani konat akce připravované v tuto dobu knihovnou až do Velikonoc 2020, tj. návštěva Klubu maminek Dvoreček, mateřské a základní školy v černilovské knihovně, Noc s Andersenem, Vyhodnocení projektu Lovci perel a Velikonoční jarmark.

Dobu nutného uzavření knihovny využijeme s největší pravděpodobností na revizi knih, kterou jsme plánovali na léto 2020 – aspoň nebudeme muset kvůli revizi knihovnu uzavírat v létě. Přejeme vám všem hodně zdraví!