KNIHOVNA ČERNILOV JE OPĚT OTEVŘENA OD PONDĚLÍ 4. 5. 2020

Milí čtenáři, od pondělí 4. 5. 2020 máme pro vás opět otevřeno.

Zatím fungujeme v tzv. prázdninovém režimu, tj. je otevřeno v pondělí, středu a ve čtvrtek od 13 do 17 hodin a v pátek od 8 do 12 hodin.

Výpůjčky vám rádi prodloužíme, nemusíte pospíchat. Také si můžete knihy předem doma vybrat v on-line katalogu na www.knihovna.cernilov.eu a napsat nám, kdy si pro ně chcete přijít a váš výpůjční balíček vám připravíme a předáme, v případě potřeby (seniorům) je doručíme domů. Těšíme se na vás!

Kromě toho si můžete vybrat a odnést zdarma domů vyřazené knihy z naší knihovny, které jsme museli propustit z našich výpůjčních služeb kvůli odtučňovací kůře, aby bylo v regálech místo na nové knihy. Jsou pro vás připraveny v krabicích před budovou obecního úřadu v Černilově ve dvoumetrových odstupech a báječně je zde desinfikuje sluníčko 🙂