HLASUJTE V ANKETĚ DĚTÍ O NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNIHU VYDANOU V ROCE 2020

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlašuje další ročník dětské ankety o nejoblíbenější dětskou knihu!

Cena za literaturu pro děti a mládež SUK – čteme všichni na podporu čtenářské gramotnosti probíhá již 28 let a děti v ní mohou hlasovat o nejoblíbenější knihu vydanou v daném roce. Hlasovat mohou jak pro domácí, tak zahraniční autory – beletrii i naučnou literaturu pro děti a mládež.

Hlasovat elektronicky je možno zde: https://www.npmk.cz/…/cena-suk-cteme-vsichni-kategorie….Nebo je možné vyplnit hlasovací lístek – https://www.npmk.cz/…/formular-detska-kategorie-a5-2020… a zaslat poštou na adresu: Pedagogická knihovna J. A. Komenského SUK – čteme všichni Jeruzalémská 12, Praha 1, 110 00.

Ze zaslaných hlasů bude vylosováno 50 dětí, které dostanou odměnu v podobě kvalitní knihy.Názor dětí a odraz jejich vkusu ve výsledcích soutěže jsou cennými informacemi pro všechny učitele a knihovníky, kteří se snaží o rozvoj dětského čtenářství. Výsledky předchozích ročníků naleznete zde – https://www.npmk.cz/…/suk-cteme-vsichni/predchozi-rocniky