POZVÁNÍ NA FESTIVÁLEK ČERNILOVSKÝ DVŮR 5. 6. 2021

Srdečně vás zveme již tuto sobotu 5. 6. 2021 od 16 hodin na dvůr Kulturního a spolkového domu v Černilově na festiválek ČERNILOVSKÝ DVŮR. Letos proběhne, s ohledem na situaci, ve zkrácené podobě. Od 16:15, po úvodu a přivítání, zahraje pěkně od podlahy kapela ŠOULET a od 19 hodin skvělý MIREK KEMEL se svou kapelou. Uvnitř domu bude výstava obrázků Natky Krskové a dalším doprovodným programem bude možnost zakoupit si proutěné košíky od Josefa Šolce či dětské anglické knihy od Hely Menzo.Vstupné dobrovolné, atmosféra rodinná, příslib, že konečně bude i trochu jaro s nahlédnutím do léta tu taky nějaký je.Kola a koloběžky se dají parkovat přímo na zahradě u plotu, auta na přilehlém parkovišti u základní školy hned naproti.Těšíme se na vás.Přítomné prosíme, aby s sebou měli potřebná potvrzení a vybavení dle aktuálně platných hygienických opatření.