PŘEDVÁNOČNÍ SETKÁNÍ V KNIHOVNĚ S PŘEDŠKOLÁČKY

Před vánočními prázdninami jsme se v knihovně potkali s předškoláčky. Zahráli jsme si hru s novými pomůckami, které jsme od Královéhradeckého kraje dostali v rámci projektu S knížkou do života / Bookstart a každou knihu, kterou si děti minule vypůjčili, jsme přiřadili k jednomu měsíci v roce. Předškoláčci předvedli písničky a básničky, které ze školky umí, převyprávěli jsme si s divadýlkem kamishibai vánoční příběh o narození Ježíše v Betlémě a ač paní učitelka říkala, že „tentokrát si děti domů knížky půjčovat nebudeme, až po prázdninách“, děti jí přemluvily, že „nééééé“ a domů každý odcházel s novou výpůjčkou 🥰. Knihovna má až do 2. 1. 2022 prázniny, ale moc se na vás těšíme zase v novém roce!