VELIKONOČNÍ JARMARK 31. 3. 2023 V KSD ČERNILOV

Obnovujeme tradiční Velikonoční jarmark a moc rádi bychom vás na něj pozvali do Kulturního a spolkového domu v Černilově týden před Velkým Pátkem, tedy v pátek 31. 3. 2023 od 13 do 19 hodin. Kulturní a spolkový dům najdete na adrese Černilov 215.

Celý dům bude naplněn jarními a velikonočními dekoracemi, dobrůtkami, uvidíte výstavu paličkované krajky, výstavu o díle architekta Jana Kotěry a výstavu prací dětí z černilovské školky, občerstvíte se v cukrárně a kavárně Apetit a osvěžující radost přinesou venkovní koncertíky v amfiteátru na dvoře za domem:

v 16:00 vystoupí děti z černilovské mateřské školy pod vedením paní učitelky Simony Hlavaté

v 16:30 zazpívá dětský pěvecký sbor Masarykovy jubilejní základní školy pod vedením paní učitelky Dany Filipové, za hudebního doprovodu Jaroslavy Štarhové

Velikonoční jarmark pořádá Obec Černilov a spolek Ulita Černilov ve spolupráci s Masarykovou jubilejní základní a mateřskou školou v Černilově.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vstupné dobrovolný příspěvek.