Průzkum spokojenosti s nabídkou a službami naší knihovny

Rádi bychom se od Vás dozvěděli, zda černilovská místní knihovna dělá svou práci dobře. Tedy, zda nabízené služby poskytuje v souladu s požadavky a potřebami vás – čtenářů a uživatelů – a zda by mohla v něčem novém/jiném vyjít vstříc i těm, kteří do černilovské knihovny v současné době nechodí, protože…. Dotazník je proto určen jak našim registrovaným čtenářům a uživatelům, tak i všem dalším, kteří k tomu mohou a chtějí něco říci.
Věnujte prosíme, několik minut svého času k vyplnění následujícího krátkého anonymního dotazníku.
Předem děkujeme za Vaše odpovědi, trpělivost a čas a děkujeme i za váš zájem o knihovnu.
Výsledky průzkumu budou zveřejněny. Budeme se snažit, dle našich možností, vyhovět požadavkům, které vyplynou z dotazníku.
Dotazník je možno vyplnit elektronicky či v papírové podobě od 1.3. do 30.4. 2019
Děkujeme! Místní knihovna v Černilově

Dotazník je možné on-line vyplnit zde:

Be the first to reply