PŘÍPRAVA NA PRÁZDNINY S 1.B.

Třída 1. B. Masarykovy jubilejní základní školy v Černilově patří mezi pravidelné návštěvníky Místní knihovny v Černilově. Ve středu 22. 6. 2022 jsme se zaměřili na prázdniny a cestování. Přečetli jsme si knihu Petra Horáčka Nejlepší místo na světě, inspirovali se Pavoučími prázdninami Andrey Popprové a prohlédli si dětské atlasy a mapy. Každý žák vyplnil úkolový list s plány na prázdniny a vznikla nám z nich nová výstava před knihovnou.

Domů si každý odnášel další knihu na přečtení a list s prázdninovou soutěží. Do té se můžou zapojit další děti, záznamový list najdete na nástěnce knihovny v přízemí Obecního úřadu v Černilově nebo jej dostanete přímo v knihovně. Za vyplněný dostanete v knihovně malou odměnu. Ale nejdřív je potřeba něco o prázdninách zažít 🙂