LETNÍ FOTOSOUTĚŽ ČESKÁ STOPA V EVROPĚ

Zúčastněte se tradiční letní fotosoutěže s názvem ČESKÁ STOPA V EVROPĚ

KDY? 1. července – 30. září

KDE? Kdekoliv, kde uvidíte něco zajímavého

Letošní ročník fotosoutěže bude souviset s předsednictvím České republiky v Radě EU. Je zaměřen na Čechy v Evropě a jejich přínos pro EU (objevy, kultura, tradice), stejně jako na dobrovolnictví a pobyty Čechů v zahraničí v rámci Evropského roku mládeže 2022.

● Do soutěže budou přijímány fotografie, které byly pořízeny v České republice a v zemích, které jsou k termínu vyhlášení soutěže členskými státy Evropské unie.

● Soutěž probíhá od 1. 7. 2022 do 30. 9. 2022.

● Do soutěže budou přijímány fotografie pouze v digitální podobě ve formátu JPG s rozlišením minimálně 2 Mpx zaslané na e-mailovou adresu fotosoutez@euroskop.cz, případně přes internetové datové úložiště (www.uschovna.cz, www.leteckaposta.cz, a další).

● Podmínkou pro zařazení do soutěže je zaslání soutěžní fotografie, jejího názvu, místa pořízení, zvolené kategorie a doplňujících informací k fotografii, a uvedení pravdivých osobních údajů (jméno, příjmení, kontaktní adresa, e-mailový a telefonický kontakt).

● Jeden soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jednu fotografii do každé z následujících tří kategorií, maximálně tedy 3 fotografie. Kategorie pro letošní ročník jsou:

1) Češi píší dějiny (architektura, objevy, kultura)

2) Češi cestují (cestování, zahraniční pobyty)

3) Češi pomáhají (dobrovolnictví, humanitární projekty)

● Soutěže se mohou zúčastnit pouze amatérští fotografové starší 15 let s trvalým bydlištěm v České republice (dále jen „soutěžící“).

Organizátory soutěže jsou: Europe Direct Hradec Králové a Pardubice, Eucentrum Hradec Králové a Pardubice

Více na https://www.europedirect.cz/aktuality/detail/9811?utm_source=&utm_medium=&utm_campaign=